Kalite Politikamız

Önceliğimiz Müşterimiz

Kalite politikamızın temelinde kuruluş amacımıza uygun olarak sunulan hizmetin kalitesiyle müşteri memnuniyeti yer almaktadır.

%100 Yerli & Milli

Temel kalite standartlarının uygulanmasının yanında, üretimi %100 yerli sermaye ile milli olarak gerçekleştirerek, değerlerimizi geliştirerek ve müşteri taleplerini en ön planda tutarak yapılan üretim ile hedeflerin ötesine geçmeliyiz.

Kaliteli Hizmet

Tüm bu süreçte bizi ileriye taşıyan başarımızın kaynağı; çalışanlarımızın mutlu çalışma ortamında yaratıcılıklarını geliştirmesi, verilen hizmet sonrası müşterilerimizin bize ilettikleri memnuniyetleri, sürekli iyileştirme yapılarak sunulan hizmetin kalitesinin ve başarısının büyüklüğüdür.

Sürekli Kalite Arttırımı

Akas Compressor ailesi olarak temsil ettiğimiz üretim alanında inovatif düşünceleri yeşerterek yeni hizmetler sunmayı, sunulan hizmetlerle talepleri karşılamayı ve prosesleri geliştirmeyi kendisine hedef edinerek temel kaliteyi yakalamıştır.

Çözüm Odaklı Çalışma

Bu istekle müşteri firmalara çözüm sunmanın ve verilen hizmet ile yaptıkları üretime destek olmanın verdiği gururla hedeflerimizi ileriye taşımaktayız.