10.jpg
10.jpg
10.jpg

TEKNOLOJİMİZ

KONTROL PANELİ
Geliştirilmiş algoritması ile piyasada bulunan mevcut kompresörlere göre daha güvenli çalışma imkanı sunmaktadır. Kullanıcı ara yüzü ile operatöre tek ekran üzerinden tüm değerleri gözlemleyebilme imkanı sunmaktadır.Kontrol panelinin program ve ayar menü yapısı tüm kompresörler için kullanılabilir. Ayrıca kontrol paneli ile diğer kompresör panelleri ile haberleştirilebilir olması operatör işlemleri için kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede eş yaşlandırma yapılabilmektedir.

YAĞLAMA SİSTEMİ

Makinenin çalışma öncesi ve ilk çalışması sırasında elektriksel pompa devrede iken makinenin yol alması ve motorun devrine ulaşması ile birlikte yağlama mekanik pompa üzerinden sistem çalışması devam edecektir.Böylece enerji tasarrufu sağlanacak ve dönen parçaların sağlıklı çalışmasına olanak sağlanacaktır. Sistem ilgili sensörler ve valfler vasıtasıyla sürekli kontrol altındadır.

IMPELLER

Titanyum malzemeden yapılan özel kanat yapısı ile tasarlanan impeller sayesinde %98 verime ulaşılmaktadır.Verime katkısının yanında malzeme ve kanat yapısı deforme olmadan uzun süre çalışmasına olanak sağlamaktadır.

DIFFUSSER

Impeller ile mükemmel uyumda tasarlanmış diffusser sayesinde hava akışı kaybını minimum seviyeye düşürerek kompresörden maximum verim alınmasını sağlamıştır.